Scientific American 1.1

Scientific American to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Komunikacja. Scientific American to aplikacja wprowadzona na rynek przez Nature Publishing Group

Liczba pobrań: 675
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Nature Publishing Group
Rozmiar: 9 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Scientific American to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Komunikacja. Za stworzenie Scientific American odpowiedzialna jest firma Nature Publishing Group.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 1.1. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Futbol Live - Tygodnik Kibica oraz The Economist on iPhone (Europe).

Ocena:
Twoja ocena: