Entrepreneur Magazine 6.3

Entrepreneur Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Biznes i finanse. Entrepreneur Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Entrepreneur Media.

Liczba pobrań: 250
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Entrepreneur Media
Rozmiar: 9 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Entrepreneur Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Biznes i finanse. Użytkownicy mogą korzystać z Entrepreneur Magazine dzięki zaangażowaniu pracowników Entrepreneur Media.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 6.3. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić The World of Interiors oraz Scientific American.

Ocena:
Twoja ocena: