Entrepreneur Magazine 6.3

Entrepreneur Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Biznes i finanse. Entrepreneur Magazine zostało stworzone przez firmę Entrepreneur Media.

Liczba pobrań: 257
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Entrepreneur Media
Rozmiar: 9 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Entrepreneur Magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Biznes i finanse. Entrepreneur Magazine powstało w studiu firmy Entrepreneur Media.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 6.3. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Geek Magazine oraz Czas Kultury.

Ocena:
Twoja ocena: