MSI ZH77A-G41 BIOS 1.6

MSI ZH77A-G41 BIOS 1.6 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Msi.

Liczba pobrań: 581
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Msi
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

MSI ZH77A-G41 BIOS 1.6 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Msi.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

MSI ZH77A-G41 BIOS 1.6 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Dell Dimension 5100 BIOS A03, czy Panasonic KX-UT136RU SIP Phone Firmware 01.025. MSI ZH77A-G41 BIOS 1.6 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: