Naval Clash Admiral Edition 2.3.2

Naval Clash Admiral Edition to gra przeznaczona na smartfony i tablety. Zaliczyć ją można do kategorii Zręcznościowe. Naval Clash Admiral Edition wprowadzono na rynek przez Northern Captain.

Liczba pobrań: 982
Cena/licencja: 3,31 zł
Producent/dystrybutor
Northern Captain
Rozmiar: 8 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Naval Clash Admiral Edition to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów i tabletów gra, która pomoże zabić nudę w trakcie podróży komunikacją miejską lub podczas stania w kolejce. Można ja zaliczyć do kategorii Zręcznościowe. Użytkownicy mogą korzystać z Naval Clash Admiral Edition dzięki zaangażowaniu pracowników Northern Captain.

Gra wymaga by posiadane przez nas urządzenie było wyposażone Androida w wersji 2.3.2. Jest to bardzo popularny system mobilny rozwijany przez Google. Android oparty jest na jądrze Linuksa oraz oprogramowaniu na Licencji GNU.

Więcej informacji o aplikacjach, grach i urządzeniach działących pod tym systemem można znaleźć na stronie androidlife.pl. Developerzy stworzyli dla użytkowników Androida tysiące gier. Z dostępnej bazy warto polecić Anomaly Warzone Earth HD oraz Tank Recon 3D.

Ocena:
Twoja ocena: