Newsweek for iPad 3.0.28

Newsweek for iPad to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. Użytkownicy mogą korzystać z Newsweek for iPad dzięki zaangażowaniu pracowników Newsweek.

Liczba pobrań: 1054
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Newsweek
Rozmiar: 9 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Newsweek for iPad to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Komunikacja. Newsweek for iPad może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Newsweek

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 3.0.28 Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić 3D Artist oraz STYLEBY+.

Ocena:
Twoja ocena: