Newsweek日本版 1.7.0

Newsweek日本版 to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Multimedia. Newsweek日本版 to aplikacja wprowadzona na rynek przez Hankyu Communications Co., Ltd.

Liczba pobrań: 1351
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Hankyu Communications Co., Ltd.
Rozmiar: 4 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Newsweek日本版 to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Multimedia. Newsweek日本版 powstało w studiu firmy Hankyu Communications Co., Ltd..

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 1.7.0.. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Billboard Magazine oraz Vogue.

Ocena:
Twoja ocena: