Opera Mini - Przeglądarka 7.0.3

Opera Mini - Przeglądarka to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. Opera Mini - Przeglądarka zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Opera Software ASA.

Liczba pobrań: 942
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor
Opera Software ASA
Rozmiar: 86 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Opera Mini - Przeglądarka to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Komunikacja. Opera Mini - Przeglądarka powstało w studiu firmy Opera Software ASA.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system Android w wersji 7.0.3. Jest to system stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak tablety i smartfony. Androida oparto na jądrze Linuksa i oprogramowaniu na Licencji GNU.

Osobom chcącym zdobyć więcej informacji na temat aplikacji i urządzeń proponujemy odwiedzenie strony androidlife.pl Developerzy stworzyli dla użytkowników Androida tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić BIG! caller ID Pro Klucz oraz Gallery Lock Pro.

Ocena:
Twoja ocena: