OruxMaps Darowizna 4.8.61

OruxMaps Darowizna to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości smartfona. Należy ona do kategorii Nawigacja GPS. OruxMaps Darowizna powstało w studiu firmy jose vazquez.

Liczba pobrań: 1397
Cena/licencja: 8,32 zł
Producent/dystrybutor
jose vazquez
Rozmiar: 5 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

OruxMaps Darowizna to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Nawigacja GPS. Użytkownicy mogą korzystać z OruxMaps Darowizna dzięki zaangażowaniu pracowników jose vazquez.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 4.8.61. Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

Zapraszamy do odwiedzania strony androidlife.pl gdzie można zdobyć więcej informacji na temat dostępnych aplikacji oraz urządzeń. Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić MASS EFFECT™ INFILTRATOR oraz Koi Live Wallpaper.

Ocena:
Twoja ocena: