Pakiet SPECBUD PN v.10

Pakiet SPECBUD to zestaw specjalistycznych programów do budowania i projektowania elementów budowlanych.

Liczba pobrań: 2003
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
SPECBUD s.c.
Rozmiar: 72.76 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Pakiet SPECBUD to grupa kilkudziesięciu programów przeznaczonych do projektowania elementów i ustrojów budowlanych. Są przydatne przede wszystkim w projektowaniu powszechnych obiektów budowlanych, ale mogą także służyć zaawansowanej analizie konstrukcji. Oferta skierowana jest do projektantów budowlanych i architektów, inspektorów nadzoru budowlanego, wykonawców i producentów wyrobów budowlanych oraz uczelni i szkół budowlanych.

Pakiet SPECBUD to aplikacje przyjazne zarówno dla doświadczonych projektantów, jak i adeptów sztuki budowania, ciągle rozszerzane i rozwijane zgodnie z życzeniami Użytkowników. Charakteryzują się prostą i intuicyjną obsługą, kompleksowym działaniem, fachowym inżynierskim podejściem do obliczeń oraz zwartą i przejrzystą formą otrzymywanych wyników. Aktualna wersja 10 programów SPECBUD zawiera programy dwóch grup, odpowiadających zestawom norm do projektowania konstrukcji budowlanych:

- Pakiet SPECBUD PN - programy wg norm PN-B,

- Pakiet SPECBUD EN - programy wg PN-EN (Eurokodów).

Pakiet SPECBUD PN v.10 zawiera 25 programów przeznaczonych do projektowania elementów i ustrojów budowlanych wg norm PN-B. Wszystkie programy mogą działać samodzielnie, niezależnie od innych programów SPECBUD. Jednak wiele programów potrafi współpracować ze sobą, co sprzyja efektywności pracy projektowej. Można zakupić dowolny pojedynczy program z listy lub grupę programów.

UWAGA

Programy pakietów SPECBUD PN i SPECBUD EN nie współpracują ze sobą.

Ocena:
Twoja ocena: