Paragon Hard Disk Manager Suite 10.1.19.15808

Paragon Hard Disk Manager Suite to zestaw narzędzi do obsługi twardego dysku. Od podziału na partycje po tworzenie kopii zapasowych.

Liczba pobrań: 1057
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Paragon Software
Rozmiar: 60.18 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Paragon Hard Disk Manager Suite to program przeznaczony do kompleksowej obsługi dysku twardego oraz znajdującego się na nim system operacyjnego. Składa się z ponad dwudziestu współpracujących ze sobą narzędzi, jednak obsługa jest łatwa dzięki przyjaznemu użytkownikowi interfejsowi. Są wśród nich funkcje dokładnej defragmentacji, dzielenie partycji na dwie mniejsze, tworzenie kopii zapasowych, a także transferu danych na inny dysk.

Paragon Hard Disk Manager Suite pozwala także na całkowite wymazywanie danych, których nie będzie można potem już odzyskać. Aplikacja obsługuje system plików NTFS oraz FAT. Można przetestować jej możliwości dzięki 30-dniowej wersji trial. Nowe wydanie to poprawki w silniku aplikacji. Pojawia się tu także innowacyjna technologia Incremental Imaging, odpowiedzialna z kopie zapasowe, ulepszono dziesięć algorytmów usuwania danych oraz wprowadzono kilka innych ulepszeń.

Ocena:
Twoja ocena:

Stabilne wersje Paragon Hard Disk Manager Suite