Apple MacBook Air EFI Firmware 2.6

Apple MacBook Air EFI Firmware 2.6 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Apple .

Liczba pobrań: 313
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Apple
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Apple MacBook Air EFI Firmware 2.6 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Apple .

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Apple MacBook Air EFI Firmware 2.6, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Toshiba Satellite Pro L770 Atheros Bluetooth Driver 1.0.4 for Wi czy ASUS U30SD Intel MEI Driver 7.0.0.1144 for XP. Aplikacja Apple MacBook Air EFI Firmware 2.6 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: