Toshiba Satellite U500 Intel Turbo Boost Technology Driver 1.0.1

Toshiba Satellite U500 Intel Turbo Boost Technology Driver 1.0.1 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Intel.

Liczba pobrań: 127
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Intel
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite U500 Intel Turbo Boost Technology Driver 1.0.1 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Intel.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Toshiba Satellite U500 Intel Turbo Boost Technology Driver 1.0.1, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Intel X540-T2 Ethernet Converged Adapter Driver 3.4.47.0 for Win lub Logitech M-R0030 Touch Mouse T620 Driver/Software 6.52.74 x86. Aplikacja Toshiba Satellite U500 Intel Turbo Boost Technology Driver 1.0.1 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: