Sony Vaio VPCY21SFX Marvell Atheros LAN Driver 1.0.0.26

Sony Vaio VPCY21SFX Marvell Atheros LAN Driver 1.0.0.26 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Marvell.

Liczba pobrań: 120
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Marvell
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sony Vaio VPCY21SFX Marvell Atheros LAN Driver 1.0.0.26 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Marvell.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Sony Vaio VPCY21SFX Marvell Atheros LAN Driver 1.0.0.26 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby ASUS S56CA Atheros WLAN Driver 10.0.0.209 for Windows 8 x64, czy Panasonic GD-87 HAMA USB Driver 8.0. Sony Vaio VPCY21SFX Marvell Atheros LAN Driver 1.0.0.26 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: