Toshiba Qosmio X500 NVIDIA HD Audio Driver 1.0.0.59 for Windows

Toshiba Qosmio X500 NVIDIA HD Audio Driver 1.0.0.59 for Windows to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy NVIDIA.

Liczba pobrań: 158
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
NVIDIA
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Qosmio X500 NVIDIA HD Audio Driver 1.0.0.59 for Windows jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma NVIDIA.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Sitecom DC-229 V1-001 Modem Firmware 0.18.08 i u-blox LEA-6H Module Firmware 7.01. Programiści NVIDIA zadbali, by Toshiba Qosmio X500 NVIDIA HD Audio Driver 1.0.0.59 for Windows były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: