MusicBee 2.1.4924

MusicBee to aplikacja do odsłuchiwania i organizowania muzyki w naszych zbiorach. Posłuży też do rippowania płyt i przygotowywania utworów na urządzenia przenośne.

Liczba pobrań: 788
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Steven Mayall
Rozmiar: 29.45 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

MusicBee to odtwarzacz muzyczny, posiadający także funkcji organizera plików audio. Pozwala nie tylko na odsłuchiwanie plików we wszystkich popularnych formatach , ale też na ripowanie Audio-CD, tworzenie playlist i bibliotek oraz edytowanie tagów. Oprócz tego MusicBee umożliwia na synchronizację muzyki z przenośnymi odtwarzaczami – normalizację oraz konwersję przeprowadza w locie. Nie brak też możliwości odsłuchiwania nadawania strumieniowego, czyli doskonale nada się do słuchania internetowych radiostacji.

MusicBee wydano po polsku, a jego interfejs jest na bardzo przyjazny użytkownikowi. A że jest to {a:http://pl.wikipedia.org/wiki/Program_komputerowy}}programu freeware, każdy może pobrać MusicBee i wypróbować w praktyce bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.W najnowszej wersji udało się wprowadzić kilka mniejszych modyfikacji.

Ocena:
Twoja ocena: