Creative Sound BlasterAxx SBX 20 Firmware 1.0 Beta for MAC

Creative Sound BlasterAxx SBX 20 Firmware 1.0 Beta for MAC są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Creative.

Liczba pobrań: 474
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Creative
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Creative Sound BlasterAxx SBX 20 Firmware 1.0 Beta for MAC jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Creative.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić DisplayLink Graphics Adapter (013E) USB Driver 5.6.31854.0 for X i Lenovo ThinkPad W530 NVIDIA/Intel Graphics Driver 9.18.13.1100 f. Creative Sound BlasterAxx SBX 20 Firmware 1.0 Beta for MAC poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: