Sony Vaio VPCYB35KX/S TouchPad Settings Utility 1.0 for Windows

Sony Vaio VPCYB35KX/S TouchPad Settings Utility 1.0 for Windows to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Sony.

Liczba pobrań: 85
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Sony
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sony Vaio VPCYB35KX/S TouchPad Settings Utility 1.0 for Windows to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Sony.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Sony Vaio VPCYB35KX/S TouchPad Settings Utility 1.0 for Windows jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Konica Minolta magicolor 7450 II Printer PS Driver 1.2.1.0 for S czy Toshiba Satellite M840 Atheros LAN Driver 2.0.12.13 for Windows . Sony Vaio VPCYB35KX/S TouchPad Settings Utility 1.0 for Windows poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: