Lenovo ThinkPad Edge E220s ThinkVantage Fingerprint Software 5.9

Lenovo ThinkPad Edge E220s ThinkVantage Fingerprint Software 5.9 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Lenovo.

Liczba pobrań: 208
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Lenovo
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkPad Edge E220s ThinkVantage Fingerprint Software 5.9 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Lenovo.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Lenovo ThinkPad Edge E220s ThinkVantage Fingerprint Software 5.9, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Sony Vaio VPCZ12CGX/X Notebook Location Utility 1.1.00.06060 for czy Dell Optiplex 960 U2412M Monitor Driver A00-00. Lenovo ThinkPad Edge E220s ThinkVantage Fingerprint Software 5.9 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: