EVGA X58 SLI Classified Realtek Audio Driver 2.67 for Vista64/Wi

EVGA X58 SLI Classified Realtek Audio Driver 2.67 for Vista64/Wi jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki REALTEK.

Liczba pobrań: 252
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
REALTEK
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

EVGA X58 SLI Classified Realtek Audio Driver 2.67 for Vista64/Wi to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma REALTEK.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz EVGA X58 SLI Classified Realtek Audio Driver 2.67 for Vista64/Wi, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Sony Vaio VPCZ114GX/S Ricoh PCIe Memory Stick Driver 6.13.2.10 f czy Sony Vaio VPCZ13CGX/S Broadcom Bluetooth Driver 6.3.0.5600. EVGA X58 SLI Classified Realtek Audio Driver 2.67 for Vista64/Wi to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: