Gigabyte GA-M51GM-S2G (rev. 1.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Dri

Gigabyte GA-M51GM-S2G (rev. 1.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Dri jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Nvidia.

Liczba pobrań: 266
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Nvidia
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-M51GM-S2G (rev. 1.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Dri to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Nvidia.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-M51GM-S2G (rev. 1.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Dri, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Toshiba Satellite T210 Intel RST Driver 9.5.7.1002 for Windows 7 czy Gigabyte GV-N275UD-896I NVIDIA Graphics Driver 191.07 for Vista/. Gigabyte GA-M51GM-S2G (rev. 1.0) NVIDIA SATA RAID Preinstall Dri to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: