Biostar H67MH Ver. 6.x BIOS Update Utility 1.9.4.9

Biostar H67MH Ver. 6.x BIOS Update Utility 1.9.4.9 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Biostar.

Liczba pobrań: 394
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Biostar
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Biostar H67MH Ver. 6.x BIOS Update Utility 1.9.4.9 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Biostar.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Biostar H67MH Ver. 6.x BIOS Update Utility 1.9.4.9, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Lenovo ThinkPad Edge 14 ThinkVantage Fingerprint Software 5.9.8. lub Axiomtek P1157E-871 Realtek HD Audio Driver 2.68. Programiści Biostar zadbali, by Biostar H67MH Ver. 6.x BIOS Update Utility 1.9.4.9 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: