SAPPHIRE PURE Mini E350 Realtek HD Audio Driver 2.65 for Vista/W

SAPPHIRE PURE Mini E350 Realtek HD Audio Driver 2.65 for Vista/W są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy REALTEK.

Liczba pobrań: 100
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
REALTEK
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

SAPPHIRE PURE Mini E350 Realtek HD Audio Driver 2.65 for Vista/W to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy REALTEK.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Sony Vaio VPCZ212GX Intel Chipset Driver 9.2.0.1021 for Windows i Samsung UE40D5520RK SMART TV Firmware T-MST5DEUC-1021.1. SAPPHIRE PURE Mini E350 Realtek HD Audio Driver 2.65 for Vista/W poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: