Engenius ESR600H Router Firmware 1.3.0

Engenius ESR600H Router Firmware 1.3.0 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki EnGenius.

Liczba pobrań: 444
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
EnGenius
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Engenius ESR600H Router Firmware 1.3.0 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki EnGenius.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Engenius ESR600H Router Firmware 1.3.0 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Acer Aspire 7552G Alcor Card Reader Driver 1.0.12.50 for Windows, czy Acer Aspire 8930G Intel SATA AHCI Driver 8.9.0.1023 for Windows . Engenius ESR600H Router Firmware 1.3.0 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: