Intel RSTe System Management Utility 3.0

Intel RSTe System Management Utility 3.0 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Liczba pobrań: 195
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Intel RSTe System Management Utility 3.0 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Intel RSTe System Management Utility 3.0, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Albatron PM865GV VIA LAN Driver 2.5 czy Gigabyte GA-EP45-UD3P (rev. 1.6) Microsoft UAA Driver 5.10.0.501. Aplikacja Intel RSTe System Management Utility 3.0 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: