Lenovo ThinkPad L440 BIOS 1.07

Lenovo ThinkPad L440 BIOS 1.07 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Lenovo.

Liczba pobrań: 392
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Lenovo
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkPad L440 BIOS 1.07 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Lenovo.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Sony Vaio VPCSE2MFY/B Synaptics Pointing Device Driver Uninstall i Atheros AR9462 Bluetooth 4.0 + HS Adapter Driver 1.0.4.0 for Win. Programiści Lenovo zadbali, by Lenovo ThinkPad L440 BIOS 1.07 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: