Trojan Remover 6.8.8 Build 2625

Trojan Remover to aplikacja do usuwania trojanów oraz podobnych, szkodliwych elementów. Po wykryciu usuwa je, oczyszczając system.

Liczba pobrań: 576
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Simply Super Software
Rozmiar: 28.47 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Trojan Remover to program wykrywający w systemie obecność koni trojańskich, robaki, adware i spyware oraz usuwający je. Aplikacja skanuje wszystkie pliki systemowe, wpisy do rejestru systemowego oraz analizuje, jakie programy są uruchamiane podczas startu systemu Windows (w ten sposób trojan działa cały czas w systemie). W przypadku zidentyfikowania intruza lub wykrycia podejrzanego pliku aplikacja poda jego lokalizację na dysku i zaproponuje usunięcie wpisów i skrótów odnoszących się do takiego pliku. Program umożliwi również zmianę jego nazwy, aby nie dać mu szansy na ponowną aktywację. Kolejna wersja programu przynosi poprawki funkcjonalności i likwidację zauważonych bugów.

Trojan Remover radzi sobie również z zaawansowanymi trojanami, rezydującymi w pamięci, których unieszkodliwienie jest bardziej skomplikowane. W przypadku wykrycia tego typu szkodników program zrestartuje system, a następnie usunie problem przed ponownym uruchomieniem Windows, a więc zanim trojan zdąży się uaktywnić.

Ocena:
Twoja ocena: