Gigabyte GA-MA785GT-UD3H (rev. 1.1) AMD SATA AHCI Preinstall Dri

Gigabyte GA-MA785GT-UD3H (rev. 1.1) AMD SATA AHCI Preinstall Dri to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma AMD.

Liczba pobrań: 579
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
AMD
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-MA785GT-UD3H (rev. 1.1) AMD SATA AHCI Preinstall Dri to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy AMD.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić MSI PH61-P33 (B3) BIOS 2.2 i Sony Vaio VPCSB4AFX BIOS Update Utility R2087H4 for Windows 7 64. Gigabyte GA-MA785GT-UD3H (rev. 1.1) AMD SATA AHCI Preinstall Dri to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: