Albatron PX915P-AGPe ITE IDE RAID Driver 1.6.1.8

Albatron PX915P-AGPe ITE IDE RAID Driver 1.6.1.8 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Others.

Liczba pobrań: 130
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Others
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Albatron PX915P-AGPe ITE IDE RAID Driver 1.6.1.8 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Others.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Albatron PX915P-AGPe ITE IDE RAID Driver 1.6.1.8 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby ASRock H71M-DGS Intel Rapid Start Utility 1.0.5 for Windows 7, czy SMSC LAN9505 Ethernet Adapter Driver 2.6.0.7 for Windows 7. Albatron PX915P-AGPe ITE IDE RAID Driver 1.6.1.8 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: