Allen & Heath GS-R24 Recording Mixer MIDI Firmware 1.2.1

Allen & Heath GS-R24 Recording Mixer MIDI Firmware 1.2.1 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Others.

Liczba pobrań: 118
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Others
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Allen & Heath GS-R24 Recording Mixer MIDI Firmware 1.2.1 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Others.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Allen & Heath GS-R24 Recording Mixer MIDI Firmware 1.2.1, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów HP ENVY x2 11-g010tu BIOS F.08 czy Biostar A75MG Ver. 6.x AMD AHCI Preinstall Driver 1.2.001.0337 f. Allen & Heath GS-R24 Recording Mixer MIDI Firmware 1.2.1 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: