Qualcomm Atheros Askey Bluetooth Adapter Driver 1.0.0.0 for Wind

Qualcomm Atheros Askey Bluetooth Adapter Driver 1.0.0.0 for Wind jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma Atheros.

Liczba pobrań: 394
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Atheros
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Qualcomm Atheros Askey Bluetooth Adapter Driver 1.0.0.0 for Wind to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Atheros.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Qualcomm Atheros Askey Bluetooth Adapter Driver 1.0.0.0 for Wind, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Konica Minolta Bizhub C654 Printer XPS Driver 1.2.0.0 for Vista czy Acer Aspire V5-571PG BIOS 1.05 for Windows 7. Qualcomm Atheros Askey Bluetooth Adapter Driver 1.0.0.0 for Wind poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: