HTC MTP Device Driver 1.0.0.14 for Windows 7

HTC MTP Device Driver 1.0.0.14 for Windows 7 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma HTC.

Liczba pobrań: 19512
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
HTC
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

HTC MTP Device Driver 1.0.0.14 for Windows 7 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy HTC.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

HTC MTP Device Driver 1.0.0.14 for Windows 7 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby DisplayLink Graphics Adapter (01C0) USB Driver 7.2.47157.0, czy Dell Dimension C521 PBDS DH-16W1S Firmware 2D15. Aplikacja HTC MTP Device Driver 1.0.0.14 for Windows 7 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: