Auslogics Duplicate File Finder 3.4.0.0

Auslogics Duplicate File Finder to wygodne narzędzie do wyszukiwania i likwidacji duplikatów. Pozwala to zyskać więcej wolnego miejsca na dysku.

Liczba pobrań: 444
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Auslogics Corp.
Rozmiar: 5.27 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Auslogics Duplicate File Finder to program do oczyszczania dysku twardego z niepotrzebnych plików. Aplikacja posiada zaawansowany algorytm ich wyszukiwania i identyfikacji, a po przeprowadzeniu dokładnego skanowania podaje cała listę znalezionych duplikatów wraz z ich lokacjami. Użytkownik sam decyduje, na usunięcie których można zezwolić. Eliminacja niepotrzebnych kopii pozwoli nam na uzyskanie czasem sporej ilości wolnego miejsca na dysku twardym. W przypadku gdy zostało odnalezionych wiele duplikatów, można skorzystać z zawartych opcji filtrowania.

Auslogics Duplicate File Finder to darmowe narzędzie, które świetnie spisuje się pod systemami z rodziny Windows. Polecamy każdemu aktywnemu użytkownikowi komputera. W najnowszej wersji udało się wprowadzić kilka mniejszych modyfikacji.

UWAGA

W czasie instalacji możemy dostać propozycje zainstalowania dodatkowego paska narzędziowego, itp. Można odznaczyć te opcje.

Ocena:
Twoja ocena: