GameGain 3.12.23.2013

GameGain to akcelerator systemu Windows, dostosowujący się do konfiguracji sprzętowej. Pozwala to na maksymalne wyciśnięcie możliwości naszego komputera.

Liczba pobrań: 469
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor

Rozmiar: 3.67 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

GameGain to znakomity akcelerator systemu Windows. Aplikacja samodzielnie dostosowuje się do konfiguracji komputera - wystarczy podać zainstalowany system operacyjny oraz typ procesora. Zakres wprowadzanych w systemie modyfikacji zależy od ustawień suwaka Speed Settings - jeżeli użytkownik zdecyduje się na konfigurację najszybszą, to program wykorzysta wszelkie dostępne mu środki, aby zapewnić maksymalną wydajność. Przydaje się to głównie przy grach (co zresztą sugeruje nazwa), ale równie dobrze sprawdza przy używaniu pamięciożernych programów do obróbki i edycji wideo (np. przy renderowaniu filmów). W kolejnym wydaniu udało się usunąć szereg mniejszych błędów.

Wśród posiadanych przez GameGain funkcji znajdują się odpowiednie modyfikacje ustawień rejestru oraz systemu plików, jak również optymalizacja wykorzystania zasobów pamięci i procesora. Przed modyfikacją jakichkolwiek ustawień aplikacja dokona szczegółowej analizy systemu w celu wyeliminowania jakichkolwiek błędów rzutujących na ogólną wydajność komputera, co minimalizuje możliwość wystąpienia konfliktów i zostawia margines na ewentualne błędy.

Ocena:
Twoja ocena: