Password Safe 3.33

Password Safe to wirtualny sejf do przechowywania ważnych danych. Mogą być to numery PIN kart kredytowych, hasła dostępu, itp.

Liczba pobrań: 600
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor
passwordsafe.sourceforge.net
Rozmiar: 11.83 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Password Safe to aplikacja, która zastąpi nam żółte karteczki do zapisywania ważnych danych. Nie jest to z pewnością najlepszy sposób na gromadzenie poufnych informacji. Hasła dostępu oraz numery PIN należy przechowywać w sejfie. Może być nim Password Safe, czyli program-repozytorium dla najpilniej strzeżonych danych. Dostęp do niego zabezpieczony jest hasłem (tzw. Master Password), które ustalasz w momencie tworzenia bazy danych. Nie martw się, jeśli nie potrafisz wymyślić na poczekaniu hasła dla nowej usługi. Pomoże ci w tym wbudowany do aplikacji Safe generator haseł. Co ciekawe, wszystkie poufne dane możesz trzymać w pojedynczej bazie danych lub w oddzielnych repozytoriach. To jeszcze bardziej zwiększa ich bezpieczeństwo.

Password Safe to rozwiązanie, które przyda się każdemu. Dodatkową korzyścią z jego stosowania jest fakt, że mamy pod ręką wszystkie ważne informacje. W tym wydaniu aplikacji zlikwidowano jeden bug.

Ocena:
Twoja ocena: