Action! 1.17.3

Action! to program, który pozwala nagrywać wszystko, co znajduje się na ekranie. Umożliwia także nagrywanie w czasie rzeczywistym filmów ze stron internetowych.

Liczba pobrań: 713
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Mirillis
Rozmiar: 22.79 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Action! umożliwia nagrywanie gier w jakości HD. Dzięki wydajności i wykorzystaniu mocy procesora graficznego (GPU), Mirillis Action! zapewnia najpłynniejsze nagrywanie gier w czasie rzeczywistym. Program pozwala również na wyświetlanie i pomiarowanie aktualnej i średniej wartości klatek/s (FPS) podczas rozgrywki. Aplikacja umożliwia także płynne nagrywanie pulpitu Windows, łatwe tworzenie tutoriali!

Action! umożliwia nagrywanie w czasie rzeczywistym filmów ze stron internetowych. Nagrywaj filmy ze stron internetowych oraz innych aplikacji w czasie rzeczywistym. Z Action! możesz nagrywać wideo zarówno w okienku zaznaczając fragment ekranu jak i w trybie pełnoekranowym. Dzięki wyjątkowej wydajności możesz nagrywać płynnie filmy z każdej strony internetowej. Nagrania może łatwo przesyłać do YouTube i na Facebooka. Kolejna wersja programu przynosi poprawki funkcjonalności i likwidację zauważonych bugów.

Ocena:
Twoja ocena: