WinSnap 4.5.1

WinSnap to aplikacja umożliwiająca łatwe tworzenie zrzutów ekranu oraz ich późniejszą edycję. Autorem programu jest NTWind Software.

Liczba pobrań: 510
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
NTWind Software.
Rozmiar: 2.91 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

WinSnap to program do wykonywania zrzutów ekranu. Jest on intuicyjny i pomimo niewielkich rozmiarów bardzo funkcjonalny. Umożliwia przechwytywanie całego ekranu, okna aplikacji, okna, obszaru bez ramki, menu kontekstowego lub wybranego regionu.

WinSnap umożliwia zastosowanie prostych opcji edycji np. zmiana kolorów, dodanie cienia czy też wzbogacenie zrzutu o kontur, znak wodny. Dostępna jest także funkcja skalowania i obracania. Po przechwyceniu ekranu można zobaczyć jego podgląd w oknie i dopiero potem zapisać obrazek do schowka. Do wyboru użytkownika pozostawiono ustawienia skrótów klawiaturowych. Każdy z efektów ma osobną zakładkę właściwości dzięki czemu można precyzyjnie wykonać wszystkie operacje związane z tworzeniem galerii lub metkowaniem obrazków za pomocą logo firmy. Autorem programu jest NTWind Software. Nowa wersja aplikacji to przede wszystkim poprawki bugów oraz kilka drobnych usprawnień.

Ocena:
Twoja ocena: