Win Toolkit 1.4.43.1

Win Toolkit to specjalistyczne narzędzie, które pozwala na stworzenie własnego instalatora Windows. Będzie on zawierać tylko wskazane przez użytkownika elementy.

Liczba pobrań: 875
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
WinCert
Rozmiar: 3.47 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Win Toolkit to specjalistyczny program, który umożliwia każdemu użytkownikowi stworzenie własnego instalatora Windows. Można wybrać, jakie dodatki, widgety i sterowniki mają być zainstalowane wraz z tym systemem operacyjnym. Lista możliwych wyborów jest dość spora i obejmuje także takie elementy jak tematy, paczki językowe, a nawet narzędzia aktualizacji. Można także usuwać niepożądane elementy. Ta darmowa aplikacja obsługuje Windows 7 oraz Windows 8. Można jej używać także pod Vista i XP, tu jednak potrzeba instalatora DISM i .NET Framework 3.5.

Win Toolkit przyda się szczególnie osobom zajmującym komputerami w biurze i firmie. Dzięki odpowiednio stworzonemu instalatorowi możemy dostosować system do konkretnych potrzeb użytkownika. Aplikacja jest cały czas rozwijana i wzbogacana o nowe możliwości. Nowa wersja aplikacji to usprawnienie obsługi tematów od firm trzecich.

Ocena:
Twoja ocena: