Spikit 1.9.1.0

Spikit to aplikacja umożliwiająca wydawanie komend komputerowi za pomocą głosu. Idealne rzecz dla osób niepełnosprawnych.

Liczba pobrań: 1125
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Aluco Software
Rozmiar: 56.96 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Spikit to innowacyjne narzędzie wykorzystujące mowę do sterowania komputerem osobistym. Program rozpoznaje polecenia głosowe wydawane w języku polskim. Stworzono go z myślą o osobach niepełnosprawnych. Może znacznie ułatwić codzienną pracę z komputerem, czasem też stanowi jedyne dostępne narzędzie umożliwiające dalszą aktywność zawodową osób niepełnosprawnych. Z drugiej strony z programu może korzystać każdy, bowiem oferuje on wyjątkowy sposób komunikacji z komputerem, dzięki wykorzystaniu najnowszych rozwiązań w dziedzinie rozpoznawania mowy.

Spikit umożliwia niezwykle wygodną, bezdotykową obsługę systemu operacyjnego oraz zainstalowanego na komputerze oprogramowania za pomocą głosu. Dzięki doskonałemu mechanizmowi Reguł głosowych, możesz szybko przystosować aplikację do bardzo wymagających zadań lub, jeśli wolisz, zmienić swój komputer w multimedialne centrum rozrywki - reagujące w mgnieniu oka na wypowiadane przez Ciebie komendy głosowe.

UWAGA

Mikrofon zewnętrzny (praca z mikrofonem wbudowanym np. w laptopie nie jest zalecana)

Wersja demo to celowo opóźniona reakcja na polecenia głosowe oraz brak możliwości dostosowania programu do indywidualnych potrzeb.

Ocena:
Twoja ocena: