Ashampoo Snap 2015 8.0.2

Ashampoo Snap to szybkie wykonywanie zrzutów ekranu i dzielenie się nimi ze światem. Bardzo użyteczna rzecz dla wszystkich osób korzystających z FB.

Liczba pobrań: 358
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Ashampoo GmbH & Co. KG
Rozmiar: 49.2 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Ashampoo Snap rewolucjonizuje sposób robienia, edycji i współdzielenia się zrzutami i filmikami z treści Twojego ekranu! Program pozwala na proste tworzenie zrzutów różnych obszarów, stron, czy nawet wybranych okien na Twoim pulpicie w zaledwie kilku kliknięciach. W przyjaznym użytkownikowi trybie edycji dostępnych już jest kilka narzędzi do dostosowywania swoich zdjęć. Z ich wykorzystaniem prosto jest dodać obrazy, notatki, teksty, oznaczenia, znaki wodne etc. Zapis i eksport zrzutów i filmów również jest dokonywany szybko. Wyślij e-mail ze zrzutem, zapisz go do schowka lub pliku albo po prostu go wydrukuj. Co więcej, możesz teraz załadować rezultaty od razu na Facebook lub YouTube.

Ashampoo Snap to kolejna obowiązkowa pozycja dla każdego fana Facebook'a. Nowa funkcja eksportu pozwala teraz na upload do sieci społecznościowej. Po prostu wykonaj zrzut wybranej zawartości ekranu, wrzuć uzyskany obraz na Facebook i czekaj na komentarze i dziesiątki klików 'Lubię to!'. Nowa wersja aplikacji to przede wszystkim poprawki bugów oraz kilka drobnych usprawnień.

UWAGA

Aby zyskać dostęp do pełnej wersji, należy się zarejestrować.

Niektóre antywirusy mogą identyfikować plik jako zagrożenie. Producent zapewnia, że jest to fałszywy alarm.

Ocena:
Twoja ocena: