Wizualny nadzór 2.7.1 pl

Polski program służący do kompleksowej kontroli i nadzoru komputerów w sieci, umożliwia monitoring poczynań użytkowników w pełnym zakresie. Wersja demonstracyjna pozwala na wykorzystanie programu na komputerze opiekuna i trzech stanowiskach klientów.

Liczba pobrań: 463
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
MM Studio
Rozmiar: 7.76 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Polski program służący do kompleksowej kontroli i nadzoru komputerów w sieci, umożliwia monitoring poczynań użytkowników w pełnym zakresie. Posiada wiele użytecznych funkcji, m.in. dyskretny podgląd ekranu (pojedynczy lub wszystkie zbiorczo), zdalna kontrola na pełnym ekranie, blokowanie komputerów i Internetu, blokowanie uruchamiania aplikacji i stron internetowych, przeprowadzanie zrzutów ekranów, zapis do dziennika zdarzeń przeprowadzanych czynności.

Program pozwala przeprowadzić transmisję obrazu z monitora opiekuna na komputery sieciowe. Moduł instalowany na komputerze użytkownika działa w sposób niezauważalny.

Najważniejsze zmiany w wersji 2.7.1:

- nowy moduł internetowy, podgląd historii odwiedzonych przez użytkowników stron, raporty dzienne;

- udoskonalony moduł monitorowania zdarzeń w logach, raporty dzienne, poprawiony system rejestracji wciśniętych klawiszy;

- raporty z audytu oprogramowania;

- przebudowany i zoptymalizowany moduł obserwacji pulpitów użytkowników, funkcja śledzenia ruchów kursora myszy;

- rozbudowany moduł zrzutów ekranów;

- zabezpieczenia danych z komputerów użytkowników.

Jest to pełna wersja, pozwalająca na kompleksowe zapoznanie się z możliwościami programu. Instalacja obejmuje komputer opiekuna oraz 3 stanowiska studentów.

Ocena:
Twoja ocena: