Opakowania zwrotne 2.2 gold pl

Program przeznaczony dla hurtowni lub firm logistycznych prowadzących gospodarkę opakowaniami zwrotnymi.

Liczba pobrań: 607
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
DH Komputery
Rozmiar: 2.54 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program dla magazynów opakowań zwrotnych, hurtowni, firm budowlanych, logistycznych etc. Wersja limitowana OPAKOWANIA ZWROTNE GOLD LTD powstała w oparciu o doświadczenia dotychczasowych użytkowników, którym zależy na szybkim generowaniu dokumentów wysyłki i zwrotu, przy intuicyjnej obsłudze, nie wymagającej specjalnej wiedzy w obsłudze komputera. Automatyzacja w programie została ograniczona tylko w jednej opcji: "modyfikacji" gdzie administrator może "ręcznie" korygować zapisy, co jest czasami niezbędne w sytuacji gdy program pracuje w sieci i jest obsługiwany przez wiele osób. Opcja modyfikacji została wzbogacona o procedurę 'sprawdzania danych' dzięki czemu odnalezienie błednych zapisów jest łatwe i szybkie.

Ponadto opcja "szukaj" pozwala na graficzne wyświetlenie dokumentów i transakcji związanych z wybranym klientem (wysyłki, zwroty) w układzie chronologicznym. Dodano też eksport klientów do Excela przy zachowaniu eksportu danych o transakcjach.

Wersja komercyjna pozwala dodatkowo na wydruk "pustych" dokumentów magazynowych dla wypełnienia ich przez klienta i kierowcę, oraz mozliwość eksportu dokumentu do edytora (Word, Wordpad), a stamtąd do programu pocztowego czy faksowego.

Ocena:
Twoja ocena: