myShowUp 0.43 pl

Darmowy program do nauki w nowatorski sposób słówek i zwrotów angielskich (ale nie tylko). Głównym zamysłem przy tworzeniu tego programu było stworzenie takiego narzędzia, które wspomagałoby naukę nowych słówek i zwrotów angielskich bez poświęcania na to dodatkowego czasu.

Liczba pobrań: 1066
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Marcin Starczewski
Rozmiar: 467 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Darmowy program do nauki w nowatorski sposób słówek i zwrotów angielskich (ale nie tylko). Głównym zamysłem przy tworzeniu tego programu było stworzenie takiego narzędzia, które wspomagałoby naukę nowych słówek i zwrotów angielskich bez poświęcania na to dodatkowego czasu. Program myShowUp podczas korzystania przez nas z komputera wyświetla w nieprzeszkadzający nam sposób okienko ze słówkami/zwrotami (automatycznie pobranymi z internetu), dzięki czemu mimowolnie przyswajamy nową wiedze.

Dzięki niemu możemy się nauczyć w ciągu roku 2000 słówek i zwrotów bez poświęcania dodatkowego czasu na naukę. Program doskonale nadaje się dla osób będących wzrokowcami. Program może być również wykorzystywany do nauki czegokolwiek co wymaga zapamiętywania. Można przygotować dane w taki sposób aby np. nauczyć dziecko tabliczki mnożenia, ortografii albo dat z historii.

Ocena:
Twoja ocena: