Virtual CloneDrive 5.3.1.2

Narzędzie emuluje napędy CD lub DVD, a użytkownik może z nich korzystać jak ze zwykłych nośników fizycznych. Obraz płyty utworzony za pomocą programów CloneCD lub CloneDVD może być zamontowany bezpośrednio z dysku twardego lub sieci lokalnej. Dzięki temu operacje na plikach i katalogach są znacznie szybsze, a jednocześnie użytkownik nie musi wypalać płyty, aby sprawdzić poprawność obrazu płyty.

Liczba pobrań: 771
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
SlySoft Inc.
Rozmiar: 1.15 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Narzędzie emuluje napędy CD lub DVD, a użytkownik może z nich korzystać jak ze zwykłych nośników fizycznych. Obraz płyty może być zamontowany bezpośrednio z dysku twardego lub sieci lokalnej. Dzięki temu operacje na plikach i katalogach są znacznie szybsze, a jednocześnie użytkownik nie musi wypalać płyty, aby sprawdzić poprawność obrazu. Aplikacja pozwala na emulację do 8 napedów jednocześnie.

W wersji 5.3 dodano możliwość montowania obrazów HD-DVD i Blu-Ray, zwiększono wydajność aplikacji w wypadku montowania obrazów z lokalizacji sieciowej i poprawiono współpracę programu z systemem Windows Vista.

Szczegółowa listę zmian znajdziemy na stronie producenta.

Ocena:
Twoja ocena: