Anti Trojan Elite 4.2.4

Anti Trojan Elite to aplikacja narzędzie do usuwania trojanów i keyloggerów z systemu Windows. Program umożliwia ochronę w czasie rzeczywistym (Real-Time), skanowanie pamięci operacyjnej i plików. Potrafi skanować także skompresowane archiwa, a w wypadku wykrycia zagrożenia natychmiast zatrzymuje wykonywanie szkodliwego kodu. Skanuje nie tylko pliki .exe, ale także zainstalowane moduły DLL.

Liczba pobrań: 137
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
remove-trojan
Rozmiar: 6.12 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Anti Trojan Elite to aplikacja narzędzie do usuwania trojanów i keyloggerów z systemu Windows. Program umożliwia ochronę w czasie rzeczywistym (Real-Time), skanowanie pamięci operacyjnej i plików. Potrafi skanować także skompresowane archiwa, a w wypadku wykrycia zagrożenia natychmiast zatrzymuje wykonywanie szkodliwego kodu. Skanuje nie tylko pliki .exe, ale także zainstalowane moduły DLL. Aplikacja zawiera moduły:

- Network manager: umożliwia podgląd połączeń i związanych procesów, a w razie potrzeby wyłączanie ich.

- Process manager: przeglądanie uruchomionych procesów i ich modułów informacyjnych. Użytkownik może zatrzymać proces oraz - usunąć każdy moduł dll. Important registry key /value manager pozwala na nadzór nad wpisami w Rejestrze.

- IE repair: Pozwala na szybkie "naprawienie" ustawień Internet Explorer, zmodyfikowanego przez podejrzana witrynę internetową.

- Backup module: tworzy kopię zapasową zainfekowanego pliku przed jego usunięciem.

- System optimize: narzędzie pozwalające na szybką zmianę kilkunastu ustawień Windows.

- LiveUpdate: Aktualizacje przez Internet

- Web report: szybki eksport sporządzonego raportu do formatu HTML.

Ocena:
Twoja ocena: