TwistedBrush Open Studio 15.67

Program graficzny zawierajacy artystyczne efekty pędzli. Pomimo swoich możliwości jego obsługa nie sprawia problemów, dlatego też mogą korzystać z niego zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Jeśli chciałbyś wzbogacić swoje grafiki, to prezentowane narzędzie jest odpowiednim wyborem. Na stronie producenta można zobaczyć próbki możliwości aplikacji w postaci galerii zdjęć.

Liczba pobrań: 315
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Pixarra
Rozmiar: 11.69 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Darmowa edycja popularnego programu graficznego. Pozwala skorzystać z artystycznych efektów pędzli i dla kazdego z nich ustawić odpowiednią gęstość, grubość, przezroczystosc czy kolor. Pomimo sporych możliwości obsługa programu nie sprawia problemów, dlatego też mogą korzystać z niego zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Jeśli chciałbyś wzbogacić swoje grafiki, to prezentowane narzędzie jest odpowiednim wyborem. Na stronie producenta można zobaczyć próbki możliwości aplikacji w postaci galerii zdjęć.

Darmowa edycja TwistedBrush nie ma wbudowanej obsługi filtrów, wartw, różnych rodzajów płótna (podkładów). Nie obsługuje również wtyczek.

Ocena:
Twoja ocena: