Copernic Desktop Search Home 3.4.0

Copernic Desktop Search to w wersji podstawowej darmowa wyszukiwarka plików, która umożliwia znalezienie prawie wszystkiego w komputerze. Ładny interfejs graficzny i intuicyjna obsługa sprawiają, że jest to bardzo przydatne narzędzie do porządkowania dysku.

Liczba pobrań: 406
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Copernic
Rozmiar: 8.54 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Darmowa wyszukiwarka plików, która umożliwia znalezienie prawie wszystkiego w komputerze. Ładny interfejs graficzny i intuicyjna obsługa sprawiają, że jest to bardzo przydatne narzędzie do porządkowania dysku. Można szukać swoich wiadomości elektronicznych, plików zdefiniowanych przez użytkownika, muzyki, filmów, kontaktów, ulubionych stron, historii odwiedzonych witryn internetowych. Dzięki filtrowaniu możemy uzyskać dokładnie taki wynik jakiego oczekujemy.

Copernic DesktopSearch jest także zopytmalizowany pod kątem wyszukiwania wiadomości e-mail w programach Mozilla Thunderbird czy Eudora, indeksuje dyski sieciowe, oraz umożliwia podgląd znalezionych multimediów.

Nowa wersja Copernic Desktop Search jest w pełni kompatybilna z systemem Windows 7, Windows Mail oraz dokumentami Office.

Pełną listę zmian w kolejnych wersjach programu znajdziesz na stronie producenta

Ocena:
Twoja ocena: