ID3 Renamer 4.0.4

Program do aktualizowania dodatkowych informacji zawartych w plikach MP3 (metadanych), takich jak wykonawca, rok wydania, album, typ muzyki, komentarz, itp. Aplikacja pozwala również na wsadową zmianę nazw plików według wprowadzonych kryteriów - artysta, nazwa utworu muzycznego i numer ścieżki na płycie. Na pochwałę zasługuje również usuwanie znaków diakrytycznych (tzw. ogonków z polskich nazw), które nie są obsługiwane przez wszystkie przenośne odtwarzacze MP3.

Liczba pobrań: 210
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Jir X2 Cincura
Rozmiar: 85 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program do aktualizowania dodatkowych informacji zawartych w plikach MP3 (metadanych), takich jak wykonawca, rok wydania, album, typ muzyki, komentarz, itp. Aplikacja pozwala również na wsadową zmianę nazw plików według wprowadzonych kryteriów - artysta, nazwa utworu muzycznego i numer ścieżki na płycie.

Na pochwałę zasługuje również usuwanie znaków diakrytycznych (tzw. Ogonków z polskich nazw), które nie są obsługiwane przez wszystkie przenośne odtwarzacze MP3. Aplikacja jest prosta w obsłudze i potrafi się łączyć z internetowymi bazami danych i automatycznie uzupełnia brakujące informacje, co zaoszczędza czas.

Ocena:
Twoja ocena: