Windows 7 Manager 1.2.8

Windows 7 Manager to narzędzie systemowe pomagające zoptymalizować i usprawnić Windows 7. Program wyświetla informacje o zainstalowanym sprzęcie, uruchomionych procesach; optymalizuje uruchamianie i zamykanie systemu, dzięki czemu skracany jest czas pomiędzy wydaniem polecenia a reakcją komputera. Ponadto w aplikacji znalazł się moduł czyszczący, który usuwa niepotrzebne pliki lub duplikaty, które zajmują miejsce na dysku twardym.

Liczba pobrań: 396
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Yamicsoft Software
Rozmiar: 6.34 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Narzędzie systemowe pomagające zoptymalizować i usprawnić Windows 7. Program wyświetla informacje o zainstalowanym sprzęcie, uruchomionych procesach; optymalizuje uruchamianie i zamykanie systemu, dzięki czemu skracany jest czas pomiędzy wydaniem polecenia a reakcją komputera. Ponadto w aplikacji znalazł się moduł czyszczący, który usuwa niepotrzebne pliki lub duplikaty, które zajmują miejsce na dysku twardym.

Tradycyjnie producent przygotował moduł czyszczenia rejestru, który dba o prawidłowość skrótów, wpisów i automatycznie naprawia napotkane problemy. Dodatkowo Windows 7 Manager 1.2.8 optymalizuje rejestr poprzez prawidłowe ułożenie jego elementów (defragmentacja rejestru).

W nowej wersji zaktualizowano programy: JumpList Quick Launcher v2.2, Task Scheduler v1.1, Registry Cleaner v3.1 a także poprawiono drobne błędy.

Wersja 15-dniowa.

Ocena:
Twoja ocena: