PerformanceTest 7.0 build 1018 32-bit

Łatwy w użyciu program do testowania wydajności komputera. Aplikacja pozwala objąć testami wszystkie najważniejsze podzespoły komputera: procesor, pamięć, kartę graficzną, napędy i dyski twarde, komponenty sieciowe. Każdy test zakończony jest przejrzystym raportem, który zawiera zarówno dane liczbowe jak i wykresy.

Liczba pobrań: 299
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
PassMark Software
Rozmiar: 12 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Łatwy w użyciu program do testowania wydajności komputera. Aplikacja pozwala objąć testami wszystkie najważniejsze podzespoły komputera: procesor, pamięć, kartę graficzną, napędy i dyski twarde, komponenty sieciowe. Każdy test zakończony jest przejrzystym raportem, który zawiera zarówno dane liczbowe jak i wykresy. Przed przystąpieniem do testów można wybrać z listy predefiniowaną konfigurację komputera, która będzie punktem odniesienia. Program pozwala na zapisanie i późniejsze porównanie uzyskanych wyników lub ich przesłanie pocztą elektroniczną.

W nowej wersji 7.0 naparwiono test 2D, który nie wykonywał się w poprzednich wersjach a także błędy uniemożlwiające testy procesora w Windows XP 64-bitowym.

Ocena:
Twoja ocena: